Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Flash disky >

CORSAIR Voyager 8GB, USB 2.0

CORSAIR Voyager 8GB, USB 2.0

Cena produktu CORSAIR Voyager 8GB, USB 2.0 není známa.

 

Popis produktu CORSAIR Voyager 8GB, USB 2.0: Flash disky Corsair Voyager s USB 2.0 rozhraním jsou nejen rychlé, ale také dobře vypadají a díky pryžovému obalu jsou odolné. Odolávají nejen vlivům přenášení, ale také vlhku. Jsou proto ideální ... > více informací


CORSAIR Voyager 8GB, USB 2.0 - popis

nahoru

Flash disky Corsair Voyager s USB 2.0 rozhraním jsou nejen rychlé, ale také dobře vypadají a díky pryžovému obalu jsou odolné. Odolávají nejen vlivům přenášení, ale také vlhku. Jsou proto ideální pro uživatele, kteří se často pohybují v terénu a potřebují přenášet velké objemy dat.

Díky Plug´n´Play vlastnosti USB rozhraní lze Voyager disk připojit kdykoliv za chodu počítače. Při každém dalším vložení již je flash disk téměř okamžitě detekován a zpřístupněn jako výměnný disk s nejbližším volným písmenem. S diskem lze pracovat stejně jako s pevným diskem nebo disketou. Je však třeba mít na zřeteli, že zápis (i mazání) probíhá přes vyrovnávací paměť a změny nejsou provedeny ihned, i když jsou v souborovém manažeru již zobrazeny (při zápisu nebo mazání je třeba s vyjmutím disku několik sekund počkat). Ideální (a korektní) je zařízení softwarově odpojit, k čemuž lze použít ikonku v systray.

Disk je k dispozici v kapacitách do 32GB a v tomto případě je kapacita solidních 8GB. Přenosové rychlosti poté dosahují až 33 MB/s při čtení a 10 MB/s u zápisu.

Konektor je chráněn krytkou, kterou je samozřejmě před zasunutím do USB portu sejmout. Po připojení v systému přibude výměnný disk a lze s ním okamžitě pracovat. Přenos dat je signalizován LED diodou umístěnou na horní části.

Parametry
Rozhraní: USB 2.0

Kapacita [GB]: 8

Teoretická rychlost čtení [MB/s]: 33

Teoretická rychlost zápisu [MB/s]: 10

LED dioda: Ano

Funkce
Možnost zavěšení: Ano

Výrobce Corsair
Rychlost při čtení 33 MB/s
USB 2.0
Rychlost při zápisu 10 MB/s
Velikost 8 GB

CORSAIR Voyager 8GB, USB 2.0 - recenze

CORSAIR 8GB Flash Voyager USB 2.0 - hodnocení zákazníků

PePe
06.10.2010 - 11:34:00
  • vše ok
 

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu CORSAIR Voyager 8GB, USB 2.0 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější All-in-one PC nebo Rozšířené záruky, Adaptéry pro PC, Rozbočovače pro PC.

Nejlevnější CORSAIR Voyager 8GB, USB 2.0 akční ceny - Levné CORSAIR Voyager 8GB, USB 2.0

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější CORSAIR Voyager 8GB, USB 2.0 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější CORSAIR Voyager 8GB, USB 2.0 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Flash disky.