Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Flash disky >

SanDisk Ultra Dual Drive Go 256 GB

SanDisk Ultra Dual Drive Go 256 GB

Cena produktu SanDisk Ultra Dual Drive Go 256 GB není známa.

 

Popis produktu SanDisk Ultra Dual Drive Go 256 GB: SanDisk Ultra Dual Drive Go Kompaktní flashdisk disponuje vysokorychlostním rozhraním nové generace USB 3.1 Gen 1. Je vhodný ke každodennímu použití k přenášení souborů, ukládání a přenos dokumen...  Více informací


SanDisk Ultra Dual Drive Go 256 GB - popis

SanDisk Ultra Dual Drive Go
Kompaktní flashdisk disponuje vysokorychlostním rozhraním nové generace USB 3.1 Gen 1. Je vhodný ke každodennímu použití k přenášení souborů, ukládání a přenos dokumentů, prezentací, hudby, videí a dalších funkcí. Výhodou je skládací konstrukce pro ochranu konektoru.
Hlavní přednosti:

* Kapacita 256 GB
* Rychlost čtení až 150 MB/s
* Kompatibilní s většinou PC, notebooků a konzolí

Vysoká rychlost přenosu
USB 3.1 nabízí stejné možnosti ovládání jako předchozí generace USB technologií, ovšem s výrazně zvýšeným výkonem až 150 MB/s a lepším řízením napájení. Díky svým vlastnostem je vhodný ke každodennímu použití i při zvýšených nárocích na jeho funkce.
Kompaktní design
Díky malý rozměrům je zajištěna vynikající přenosnost. V tašce nebo kapse nezabere vůbec žádné místo. Odolné tělo z plastu s praktickou otočnou krytkou.
Klíčové vlastnosti
Vysokorychlostní flashdisk nabízí vysoký výkon a praktické vlastnosti pro každodenní využití. Je opatřen inovativním konektorem USB 3.0 pro připojení mobilních zařízení a USB 3.1 se zpětnou kompatibilitou. Elegantní design s doplňky z plastu v kompaktním provedení s otočnou krytkou. Aplikace SanDisk Memory Zone pro automatické zálohování (vyžaduje stažení).

Technické parametry

Rozhraní:

USB 3.0/3.1 Gen 1, USB-C

Kapacita [GB]:

256

Parametry

Rozhraní:

USB 3.0/3.1 Gen 1, USB-C

Kapacita [GB]:

256

Teoretická rychlost čtení [MB/s]:

150

Rozměry/Váha

Šířka [mm]:

44,41

Výška (mm):

8,6

Hloubka [mm]:

12,1

Vlastnosti

Barva:

Černá

Materiál:

Plast

Možnost zavěšení:

Ano

Výrobce Sandisk

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SanDisk Ultra Dual Drive Go 256 GB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější All-in-one PC nebo Herní a kancelářské brýle, Rozbočovače pro PC, Adaptéry pro PC.